DE MASSAGE
Дякуємо, що обрали нас!
АВТОРСЬКІ ТЕХНІКИ by Ira Grycelyak

Авторська перезагрузка gi
1750 грн (60 хв)
2600 грн (90 хв)
3500 грн (120 хв)
Масаж від засновниці студії - Ірини Грицеляк. Десять років досвіду, які переплелись з техніками усього світу та поєднані з філософіями Сходу та Заходу. Цей масаж створюється тільки для Вас.
Хіджама

1500 грн (1-ший сеанс)
далі 1300 грн (90 хв)

1600 грн +цвяхотерпія (1-ший сеанс)
далі 1400 грн (120 хв)
Це спосіб лікування, що являє собою капілярне кровопускання. Хіджама походить з мусульманських країн, де активно застосовується в загальній медицині. На Сході вважають, що майже всі захворювання людини пов'язані з кров'ю, яка застоюється.
Процедуру проводить засновниця студії - Ірина Грицеляк.
Asses Bar

2000 грн (120 хв)
Цей метод можна порівняти з перезавантаженням комп'ютера, в даному випадку нашої голови. Під час сеансу відбувається видалення непотрібних старих програм, які блокують наш розвиток і деструктивних помилкових переконань, що засіли в підсвідомості і керуючих нами.
Сесію проводить засновниця студії- Ірина Грицеляк.

Входить: додатково медитація на дошках Садху.

Вогняний масаж

2000 грн (120 хв)
Вогняний масаж - це місцева теплова дія, яка має терапевтичні властивості. Гаряче та вологе повітря взаємодіє з активними точками, нервовими закінченнями та шкірою. Процедура повністю безпечна.
Місцева температура при проведенні вогняного масажу збільшується, а дрібні судинки ― розширюються. Тепло, що приємно розливається тілом, досягає м'язів та знімає спазми.
Гра "Ліла Чакра"

1500 грн (120 хв)
Ставлячи якусь мету, ви граєте в ту ж гру життя, тільки на маленькому полі. У процесі гри Ви стикаєтеся з перешкодами та отримуєте допомогу, як і в реальному житті.
Фактично, граючи в цю гру, Ви моделюєте хід вашого життя насправді. Ви не тільки можете «піддивитися», як здійснюватиметься Ваша Мета в житті, але й уже в процесі гри, отримуючи осяяння та нові розуміння, ви зможете «пропрацювати» Вашу мету так, щоб її здійснення пройшло гладкіше і легко. Гру проводить засновниця студії - Ірина Грицеляк.
Лікування Тібецькими чашами

2000 грн (90 хв)
Співаючі чаші видають зцілюючі вібрації звуків, які збігаються з вібраціями клітин організму і відновлюють енергетику, лікуючи і тіло, і душу.
Цілителі називають лікувальну дію звуків вібраційним масажем, що володіє не менше цілющими властивостями, в порівнянні з іншими видами.
Таким чином ми піднімаємо життєву енергію Кундаліні яка протікає по всіх 7 чакрах нашого тіла.
І знаходимо гармонію між тілом та душею
Процедуру проводить засновниця студії - Ірина Грицеляк.
ОЗДОРОВЛЕННЯ ТІЛА


АВТОРСЬКИЙ DE MASSAGE
(DE MASSAGE - МАЙСТЕР)

10:00-18:00/18:00-21:00
60 хв - 950 грн/1200 грн
90 хв - 1400 грн/1600 грн
Виконується майстрами студії De massage. Кожен майстер по тілу має свою унікальну техніку та свій масаж, який підбирає під ваше тіло. Ви зможете відчути на собі, як створюється ваш особливий ритуал.


АВТОРСЬКИЙ DE MASSAGE
(ТОП-майстер)

10:00-18:00/18:00-21:00
60 хв - 1200 грн/1400 грн
90 хв - 1800 грн/2000 грн
Комплексний масаж, який створюється індивідуально для кожного. Майстер на основі здобутого досвіду, створить Ваш неповторний сеанс масажу з додатковими техніками та елементами тайського масажу. Майстер враховує всю Вашу проблематику та потреби. Перед масажем відбувається консутація, а вже після Ви отримуєте подальші рекомендації.

Входять: інструментальні техніки, консультація перед сеансом та подальші рекомендації.Спортивно - реабілітаційний масаж
(ТОП-майстер)

10:00-18:00/18:00-21:00
60 хв - 1200 грн/1400 грн
Цілий комплекс маніпуляцій та прийомів, що сприяють фізичному вдосконаленню. Вони допомагають зменшити втому, підвищити спортивну працездатність, покращити функціональний стан людини. Це - профілактичний і лікувальний засіб при різних травмах і захворюваннях.

Входять: інструментальні техніки


Масаж спини

30 хв - 600 грн
Масаж спини дозволяє зняти надлишковий тонус з м'язово-зв'язкового корсета хребта, сприяє виробленню біологічно активних речовин, тканинних гормонів, прискорює обмінні процеси в тканинах і в усьому організмі. Як результат - правильна постава, і менш вразливий хребет.

Ці-Сью-Тон спини

45 хв - 850 грн
Масаж «Ці-Сью-Тон» в народі ще називається вакуумним, банковим масажем. Це одна із зовнішніх лікувально-діагностичних процедур, що дозволяє оздоровлювати тіло, підвищити імунітет та спровокувати організм до самовідновлення.
ТЕЙПУВАННЯ
350 грн/1м
Тейпування обличчя та шиї (скульптурне)
Це ефективна омолоджуюча методика підтяжки шкіри обличчя та шиї без хірургічного втручання або лікарських засобів.

Тейпування живота та боків (лімфодренажне)
Дозволяє позбутися жирових накопичень, провисання шкіри та целюліту.

Тейпування ніг та сідниць (скульптура)
Покращує мікроциркуляцію крові, підвищує еластичність шкіри, ліквідує целюліт, виводить лишню рідину з організму та зменшує об'єми.

Тейпування спини (лікування)
Забезпечують правильну роботу м'язів, зменшення набряку, болю, без обмежень руху. Допомагає розслабити перенавантаженні м'язи та пришвидшити їхнє відновлення.

СХІДНІ ТЕХНІКИ


Тайський масаж з елементами йоги (на татамі)
(De massage - майстер)

10:00-18:00/18:00-21:00
90 хв - 1350 грн/1550 грн
Масаж являє собою спеціально розроблений комплекс, що включає в себе масаж біологічно активних точок, глибоку розтяжку суглобів і м'язів, а також елементи практичної йоги. Основна особливість даної процедури - це вплив, повністю на весь організм: починаючи від пальців ніг і закінчуючи верхівкою голови.


Східний Авторський De massage на татамі
(ТОП - майстер)

10:00-18:00/18:00-21:00
120 хв - 2100 грн/2300 грн
Авторський масаж, поєднює у собі східні техніки: ток-сен, сабай, стоун, ці-сью-тон та гуаша.
Ритуал розпочинається з розігрівання м'язів глибоким точковим масажем з елементами пасивного стретчингу, переходить у вібраційні постукування токсеном, оздоровлення ці-сью-тон, гуаша та завершується стоун терапією.
Прогрівання і глибокий сабай-масаж із стретчингом - це основа ритуалу, решта східних техніх є додатковими. Майстер індивідивідуально створює сеанс, де поєднує ті техніки, які потребує саме ваше тіло.ГуаШа масаж (все тіло та обличчя)

10:00-18:00/18:00-21:00
60 хв - 900 грн/1100 грн
Техніка масажу, виконується китайськими шкребками для масажу ГуаШа. Китайська техніка виконується масажними рухами шкребком. Вона націлена на оздоровлення і лікування організму, активізує та нормалізує його основні функції.
Стоун-терапія (все тіло та обличчя)
90 хв - 1800 грн
Релаксуюча та оздоровча процедура, заснована на прикладанні до активних точок тіла гарячих каменів. За рахунок температурного впливу позитивно впливає на органи людини, нормалізує обмін речовин, мікроциркуляцію в тканинах.


Масаж соляними мішечками

10:00-18:00/18:00-21:00
60 хв - 900 грн/1100 грн
Це різновид тайського масажу, який поєднує в собі м'який вплив тепла, ароматерапії й парів морської солі. У масажі використовуються мішечки з натуральних матеріалів, які наповнені цілющою морською сіллю. Вона наповнює тіло новими силами і дарує повноцінний відпочинок.
СКУЛЬПТУРА ТІЛА
Антицелюлітний масаж (на вибір)
60 хв (800 грн)
 • апаратний масаж;
 • медовий масаж;
 • масаж бамбуковими вінниками/палицями;
 • body blade масаж;
 • ручний масаж;
 • мадейра терпія;
 • міостимуляція;
 • кавітація;
 • RF-ліфтинг тіла;
 • ліполазерна ліпосакція.

Входять зони: бока, живіт, спина, сідниці, ноги.
Комбінуваннятехнік та створення масажу, майстер здійснює після консультації.

Віскі-пеленання
90 хв (1600 грн)
Вологі бандажні обгортання зі спеціальними косметичними засобами від найкращих європейських брендів. Активізує кровообіг та виводить токсичні речовини через відкриті пори. За один сеанс Ви можете втратити до -3/4 см в об'ємі.
Входить: пеленання всього тіла та десятихвилинний масаж обличчя
Комплексне Віскі-пеленання
120 хв (2000 грн)
Комплексна процедура, яка складається із антицелюлітного масажу, який робить пеленання вологими бандажами ще ефективнішим та дозволяє побачити результат, одразу ж після сеансу.
Входить:
 • вакумно-роликовий/body blade масаж всього тіла;
 • магнієве скрабування всього тіла;
 • пеленання всього тіла.
 • масаж обличчя.
Обгортання Cello Gel
90 хв (1600 грн)
Гарячі обгортання з застосуванням гелів Cello Gel (Австрійського виробництва). Один із найбільш дієвих методів по корекції фігури. Має потужний антицелюлітний вплив, що дозволяє досить швидко досягти позитивного результату.
Входить: обгортання всього тіла та десятихвилинний масаж обличчя

Авторське Мультиаплікаційне обгортання
90 хв (800 грн)
Обгортання, яке майстер підбирає саме під вашу проблематику та побажання. Під час одного сеансу вирішуються різні проблеми вашого тіла, що стосуються корекції фігури та здоров'я.
Ми поєднюємо різні обгортання, які підібрані індивідуально для кожного гостя:
 • Холодне обгортання
 • Гаряче обгортання
 • Обгортання для спини
 • Обгортання для покращення стану вен та судин
 • Обгортання для підтяжки грудей

СІМЕЙНІ МАСАЖІ
Дитячий масаж
60 хв - 600 грн
Масаж для вагітних
60 хв - 1000 грн
Масаж «Мама та дитина»
60 хв - 1400 грн
Масаж відбувається одночасно в одній кімнаті, що дозволяє дитині бачити маму та не хвилюватися під час сеансу.
ПАРНІ МАСАЖІПарний масаж

10.00-18.00/18.00-21.00
60 хв - 1900 грн/2300 грн
Релаксуючий масаж всього тіла та обличчя, який виконується майстрами студії одночасно в одній кімнаті. Після масажу Вас чекатиме чаювання із закусками.


SPA в темряві для двох


120 хв - 4000 грн
Парний масаж всього тіла та обличчя, який виконується майстрами студії та відбувається в одній кімнаті одночасно. Завдяки проведенню масажу у напівтемряві загострюються тактильні відчуття, і вся увага зосереджується на них. Такий підхід допомагає сильніше зануритися в атмосферу релаксу й отримати максимальне розслаблення.

50 хв - масаж всього тіла та обличчя;
10 хв - масаж пілінг пінкою, збагаченою маслами та магнієм для очищення шкіри, наповнення її мінералами перез фітобочкою;
30 хв - сеаснс фітобочки для кожного (по 15 хв;
30 хв - відпочинок для двох.

Додатково входить: шампанське, фруктова та сирна нарізки, пелюски троянд та свічки.
Після сеансу чаювання у релакс кімнаті.САбай масаж для двох
(відбувається на татамі)


120 хв - 4000 грн
Парний масаж, виконується майстрами студії та відбувається на татамі. Це дивовижне поєднання тайського традиційного і балійського масляного масажу. Завдяки застосуванню точкової техніки, а також здійснення ковзних, глибоких, і одночасно м'яких плавних рухів масажу вдається ретельно опрацювати м'язи та зв'язки.

90 хв - масаж всього тіла та обличчя, супроводжується технікою стоун-терапії (15 хв) та парафінотерпію для рук та ніг (15 хв);
30 хв - відпочинок для двох.

Додатково входить: шампанське, фруктова та сирна нарізки, пелюски троянд та свічки.
Після сеансу чаювання у релакс кімнаті.


СПА-ПРОГРАМИ

шоколадне фондю
90 хв - 2000 грн
Входить:
30 хв - масаж спини та стоп, для розслаблення вашого тіла та покращення лімфотоку ;
15 хв - скрабування всього тіла на основі магнієво-соляного скрабу та шоколадної олійки;
15 хв - нанесення шоколадної маски на тіло;
30 хв - шоколадне обгортання, яке супроводжується щоколадним доглядом за обличчям;

Після сеансу смакування гарячим шоколадом у кімнаті релаксу.

сон немовлят
2000 грн (120 хв)
Входить:
30 хв - сеанс фітобочки із магнієво-соляним скрабуванням всього тіла та душ;
60 хв - розслабляючий масаж всього тіла;
30 хв - сон під термоковдрою, який супроводжується, десятихвилинним розслабляючим масажем обличчя.

Після сеансу чаювання у кімнаті релаксу.

Тібетське СПА
2000 грн (90 хв)
Входить:
30 хв - масаж спини та стоп, для розслаблення вашого тіла та покращення лімфотоку;
30 хв - масляний масаж всього тіла травяними мішечками;
30 хв - масляне обгортання, яке супроводжується, десятихвилинним розслабляючим масажем обличчя;

Після сеансу чаювання у кімнаті релаксу.

Дівич-вечір
(спа-вечірка)
2500 грн (120 хв)
вартість з однієї особи
60 хв - сеанс фітобочки + аперетив;
*Відвідування фітобочки, здійснюється по черзі (по 15 хв), в той час подруга (-ги), можуть насолоджуватись шампанським та закусками (фруктова та сирна нарізки);
60 хв - релакс масаж всього тіла Авторською аромасвічкою від De massage.

Після сеансу чаювання у кімнаті релаксу.

СПА-комплекс для чоловіків
2000 грн (90 хв)
Входить:
60 хв - масаж всього тіла з використанням чоловічої аромаолії (додаткові техніки: бамбуковими віниками та боді блейдами
15 хв - скульптуруючий масаж обличчя та голови
15 хв - догляд за обличчям з детокс очищенням

Після сеансу чаювання у кімнаті релаксу.


ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ ТА ТІЛОМ

Авторський De massage обличчя
(зона декольте, голова, обличчя, шия)

60 хв - 700 грн
Професійно виконаний масаж обличчя покращує циркуляцію крові, знімає набряклість, підсилює живлення клітин шкіри. Масаж сприяє уповільненнюпроцесів старіння шкіри, появі зморшок та позбавляє ознак "другого підборіддя".
На вибір:
 • моделюючий масаж;
 • ручні техніки (лімфодренажний, ліфтинг)
 • букальний масаж (скульптуруючий);
 • масаж по Жаке (для сухої шкіри);
 • масаж ГуаШа;
 • Body Blade масаж;
 • дарсонваль;
 • вакуумний масаж;
 • косметичні процедури;
 • карбокситерапія;
 • спа-догляд для обличчя;
 • тейпування;
 • RF-ліфтинг обличчя.
Входять: всі інструментальні та апаратні техніки, спа-догляд після масажу. Комбінування технік та створення масажу, майстер здійснює після консультації.
Мінерально-соляна Фітобочка
850 грн (45 хв)
Комплексний сеанс, який складається із відвідування фітобочки та магнієво-соляного скрабування.
Корисні властивості кедра і дуба в поєднанні з благотворним впливом пари допомагають позбавитися різних недуг, очищають і омолоджують весь організм.
Скрабування після відвідування фітобочки, гарно очищає вашу шкіру від зароговілих частинок, насичує магнієм та робить її неймовірно ніжною.

Входить: два відвідування фітобочки по 15 хв та скрабування тіла 15 хв. Чаювання після процедури.
КОНСУЛЬТАЦІЇ

По оздоровленню тіла
Ірини Грицеляк -
500 грн (без запису)/300 грн (з записом)

ТОП-майстра -
300 грн (без запису)/безкоштовно (з записом)

 • діагностика поточного стану вашого організму;
 • розробка індивідуальний план масажних технік;
 • розробка програми для Вас, яка допоможе покращити можливості вашого організму.
Це допоможе вам позбавитись від багатьох хронічних болей у спині та тілі, повністю розкрити потенціал свого тіла, бути здоровим і у хорошій фізичній формі.

По корекції фігури
Ірини Грицеляк -
500 грн (без запису)/300 грн (з записом)

ТОП-майстра -
300 грн (без запису)/безкоштовно (з записом)

 • діагностика вашого тіла;
 • визначення результату якого ви очікуєте;
 • визначення ваших проблемних ділянок;
 • збирання анамнезу (вашого способу життя, харчування, протипоказів);
 • зважування на смарт-вазі, яка визначає вміст вашої жирової маси, м'язової та води у вашому тілі;
 • зняття замірів вашого тіла;
 • звітне фото До та Після;
 • при потребі відправляємо до ендокринолога на консультацію.
  • даємо рекомендації додому для кращого результату;
  • скидаємо для вас фізичні вправи;
  • розраховуємо водний баланс;
  • рекомендації по харчуванню.
АБОНЕМЕНТИ

Абонемент
"Здорове та красиве тіло"

9000 грн (10 процедур/60 хв)
В абонемент входить:

 • консультація, аналіз проблематики Вашого тіла (консультації проводять старші майстри);
 • індивідуальна програма для (програму прописує засновниця Ірина Грицеляк);
 • 10 комбінованих сеансів, які сприятимуть оздоровленню Вашого тіла (входить: масаж всього тіла та обличчя);
 • надання рекомендацій щодо: проходження курсу, матеріалів для тренувань, домашнього догляду;
 • постійна підтримка та консультація майстра.
 • за бажанням, корекція фігури.
Поєднуються такі техніки, як:
 • ці-сью-тон (вакуумна терапія)
 • deep tissue massage;
 • relax therapy (прогрівання сіллю);
 • lomi-Lomi;
 • масаж обличчя;
 • самурайський масаж;
 • міостимуляція;
 • фітобочка;
 • ток-сен.
*Майстер індивідуально під Вас, комбінує перелік процедур, враховуючи Ваші побажання та протипоказання. За бажанням в абонемент включаємо корекцію фігури.

Абонемент
"Скульптура тіла"
8000 грн (10 процедур/60 хв)
В абонемент входить:

 • консультація, аналіз Ваших проблемних ділянок (консультації проводять старші майстри);
 • індивідуальна програма для вашого тіла (програму прописує засновниця Ірина Грицеляк);
 • зняття всіх замірів тіла, зважування на смарт-вагах;
 • 10 комбінованих сеансів;
 • надання рекомендацій щодо: проходження курсу, матеріалів для тренувань, домашнього догляду та здорове харчування від дієтолога, при необхідності рекомендації ендокринолога. Можливе індивідуальне харчування від Herbalife, яке ви можете придбати додатково зі знижкою;
 • звітне фото До та Після;
 • постійна підтримка та консультація майстра.
Перелік процедур, які входять в абонемент:
 • ручний масаж;
 • медовий масаж;
 • масаж бамбуковими палицями/вінниками;
 • авторське мульти аплікаційний обгортання;
 • баночна/мадейра терапія;
 • body blade масаж
 • фітобочка + магнієво-соляне скрабування ;
 • фітнес масаж;
 • вакуумно-роликовий масаж;
 • кавітація/RF-ліфтинг тіла/ліполазерна ліпосакція;
 • міостимуляція.
Індивідуально під Вас, виходячи із консультації та аналізу, комбінується перелік сеансів, де поєднуються вищезгадані процедури враховуючи Ваші побажання, протипокази та проблематику. Даний курс складається із 10 сеансів по 60 хв.

Абонемент
"Скульптура обличчя"
6500 грн (10 процедур/60 хв)
В абонемент входить:

 • консультація, аналіз Ваших проблемних ділянок (консультації проводять старші майстри);
 • індивідуальна програма для вашого обличчям (програму прописує засновниця Ірина Грицеляк);
 • надання рекомендацій щодо: проходження курсу та домашнього догляду;
 • 10 процедур;
 • звітне фото До та Після;
 • постійна підтримка майстра.
Перелік процедур, які входять в абонемент:
 • моделюючий масаж;
 • ручні техніки (лімфодренажний, ліфтинг);
 • масаж по Жаке (для сухої шкіри);
 • масаж ГуаШа;
 • Body Blade масаж;
 • дарсонваль;
 • вакуумний масаж;
 • косметичні процедури;
 • карбокситерапія;
 • спа-догляд для обличчя;
 • тейпування;
 • RF-ліфтинг обличчя.
Індивідуально під Вас, виходячи із консультації та аналізу, комбінується перелік процедур, враховуючи Ваші побажання, протипокази та проблематику. Даний курс складається із 10 сеансів, які будуть поєднуватися із переліку вищевказаних процедур.ДОДАТКИ ДО ПРОЦЕДУР
ТІЛО:
ГУАША
350 грн
BODY BLADE МАСАЖ
350 грн
САМУРАЙСЬКИЙ МАСАЖ
350 грн
ЦІ СЬЮ ТОН
350 грн
СТОУН-ТЕРАПІЯ
350 грн
ПАРАФІНОТЕРАПІЯ (РУКИ ТА НОГИ)
350 грн
МАСАЖ СТОП
350 грн
ТОЧКОВИЙ МАСАЖ ДОЛОНЬ
350 грн
ПІЛІНГ ГОЛОВИ
350 грн
ОБЛИЧЧЯ:
МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ
350 грн
ГУАША ОБЛИЧЧЯ
350 грн
ТЕЙПУВАННЯ ОБЛИЧЧЯ
350 грн
ВАКУУМНИЙ МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ
350 грн
СТОУН-ТЕРАПІЯ
350 грн

Контакти
+38 (098) 464 34 31
info@demassagecom.ua
Проспект В. Чорновола 16-Е
Made on
Tilda