Власник та керівник масажного студії DE MASSAGE - Лідер ринку за рейтингом - ЗНАК ЯКОСТІ
Ірина Грицеляк
Понад 15 000 клієнтів в тому числі і зірки шоу-бізнесу
10 років практичного стажу
Спікер форумів та івентів на дану тематику
Входить у ТОП-100 Ukrainian Women 2021
Бізнес прорив за версією Woman in the city, Just do It Group
Asses Bars
Що таке Access bars і чим ця цілюща методика відрізняється від медитації
Нова техніка на шляху до усвідомленості.


Освіжаючий душ після важкого дня - справа для всіх звичне. Але чи замислювалися ви про те, що розум теж потребує очищення? Як це робити розбираємося разом з Іриною Грицеляк - реабілітологом,викладачем та фасилитатором міжнародної системи Access Consciousness.
Протягом дня наш мозок бачить, чує і запам'ятовує все: колір будинків, номери машин, рекламу на білбордах, обличчя перехожих, чужі розмови, посмішки, жести. Обробляючи величезна кількість інформації, він сам визначає, що для нього цінне, а що не дуже, забираючи одне в оперативну пам'ять, а інше - в довгострокову. Саме тому, коли ви починаєте концентруватися на одній конкретній темі, то раптом починаєте бачити її у всьому навколо. Наприклад, як тільки захотіли купити червону машину, вони почали проїжджати повз вас в три рази частіше. Насправді ви завжди їх бачили, просто до цього мозок не ідентифікував це як щось важливе.
За день в нашій голові накопичується стільки ж відпрацьованою інформації, скільки і відмерлих клітин шкіри на тілі, а то і більше. Але якщо в другому випадку ми йдемо в душ і все благополучно змиваємо, то що робити в першому? В режимі інтенсивного життя у людини з мегаполіса немає часу на відновлення мозку уві сні: одиниці лягають до півночі і засипають без телефону, комп'ютера і музики у вухах. В результаті мозок постійно знаходиться в напрузі, починає гірше справлятися з вирішенням завдань і не може повноцінно розслабитися.

Що таке Access bars

Access bars, або методика 32 точок на голові, допомагає зняти напругу з мозку, що допомагає йому відновлювати сили в кілька разів швидше. Чим більше він розслаблений, тим легше і радісніше протікає ваше життя. Кожна з 32 точок відповідає за певні сфери життя: гроші, креативність, радість, печаль, старіння, надії, контроль. Методика входить в систему вербальних і тілесних практик Access Consciousness. Її відкрив на початку 90-х австралієць Гері Дуглас, який до цього став знаменитим завдяки Ченнелинг (одним з видів глибокої медитації) і здатності відчувати енергію там, де люди себе блокують і обмежують.

Під час однієї з сесій ченнелінг Гері виділив 32 точки на голові, які були названі барами. Після неодноразових практик, він усвідомив, що метод може допомогти людям почати жити інакше і відчувати свою силу.

Важливо розуміти, що ця система просто так не дасть вам потрібні відповіді. Вона створена для того, щоб людина через постановку питання зміг побачити ті сфери і ситуації в житті, де він створює для себе обмеження і які він може змінити, просто зробивши новий вибір. Ця методика для створення більшої усвідомленості, спрямована на натхнення людини через питання на створення кращого життя за межами вже наявного.

Після того, як Гері Дуглас заявив про популярність Access Bars всьому світу, метод вирішили перевірити науково. Американським неврологом Джеффрі Фенніном було проведено дослідження: людям робили ЕЕГ (електроенцефалографію - дослідження активності мозку) до і після сесії барів. В результаті з'ясувалося, що після годинного сеансу мозок людини був більш розслабленим, ніж після годинної медитації, а форма клітин з еліптичної повернулася в свою здорову сферичну форму, що дозволило створити більше комфорту з тілом.

Як проходить Access Bars

Access bars - це як масаж для мозку або лазня для тіла, які приходять на допомогу втомленому мозку. Навіть якщо ви отримуєте один сеанс на тиждень, ваш розум сприймає це як повноцінну відпустку. Стан тіла, свідомості, звичний погляд на речі, способи боротьби зі стресом і вирішення поставлених завдань дуже швидко змінюються.
Сесія проходить мовчки. Вам ніхто нічого не говорить, не радить, мозок занурюється в розслаблений стан і самостійно визначає, що для нього працює, а що ні.
Ефект як від щоденної годинної медитації, але в цьому випадку не потрібно докладати ніяких зусиль. Ви лягаєте на стіл, майстер кладе вам руки на голову і стосується певних точок, в результаті розум нівелює установки, які не працюють.

Основним плюсом Access bars є те, що всього за годину сеансу ви отримуєте таке розслаблення, ніби два тижні відпочивали на морі. Після сесії людина стає більш присутнім у своєму житті і його минуле перестає впливати на майбутнє. Він змінює свої точки зору і формує для себе нову реальність, нове патерни поведінки, тим самим створюючи новий результат. І що дуже важливо, з його голови пропадають судження.

Значимість тілесного дотику в Access Bars

Люди звикають будувати особисті бар'єри: не виходити за свою зону комфорту і дотримуватися дистанції. Завдяки дотиків майстра до голови людина, в першу чергу, вчить себе «отримувати». Отримувати ту ласку, любов і турботу, яких йому не вистачило в дитинстві. А крім цього, він вчиться байдуже ставитися до негативних суджень. Як часто у косметолога ми чуємо, що у нас погана шкіра, в залі, що у нас погане тіло. Приходячи на сесію барів, людина, в першу чергу чує: "Ти класний! Ти можеш просто розслабитися і не думати ні про що ». Він потрапляє в простір дозволу, де дають зрозуміти його винятковість, показують, що ще він може створити і допомагають вийти за межі суджень і насильства.

У чому відмінність Access bars від медитації

Класична медитація має на увазі під собою концентрацію уваги і волі, що на практиці не завжди легко можна здійснити. Особливо важко це дається людям з неспокійним розумом, які звикли вирішувати по 10 завдань одночасно. Далеко не кожна людина в стані годину усвідомлено пробути в медитації, тримаючи під контролем те, що у нього в голові. А з огляду на той факт, що практикувати медитації потрібно постійно для досягнення певних результатів, це в принципі стає непосильним завданням. Тут на сцену і виходить метод Access bars - в ньому не потрібна медитація, щоб звільнитися від вантажу проблем і тривоги. При торканні певних точок на голові під час сеансу активуються частки мозку, які відповідають за різні сфери життя. Протягом годинної сесії більшість людей відразу занурюється в стан, близький до засипання, при цьому вся дія людині нічого не говорять, в його голові нічого не намагаються змінити і не намагаються прищепити нові принципи. Мозок сам визначає, які установки більше не потрібні і отримує широкий простір для дій.
Діагностика чакр
Основне поняття в біоенергетиці - це «чакри». Більшу частину енергії для своєї життєдіяльності людина отримує на тонкому рівні, і як раз саме чакри пов'язують фізичне тіло і нашу ауру або енергетичне поле.

З точки зору психології, чакри відповідають основним аспектам життєдіяльності: виживання, секс, сила, любов, спілкування, сприйнятливість і розуміння.
З точки зору філософії, чакри відповідають основним первинним елементам: землі, вогню, повітря, води, звуку, світла і думки.
Якщо чакра починає функціонувати зі збоями, то необхідна енергія перестає надходити до відповідних органів, відразу ж погіршується самопочуття людини.
Для цього і створена ця процедура,яка допомагає нам зрозуміти на якому рівні у вас зажим.

Ми бачимо в якій сфері життя та на якому рівні потрібно пропрацьовувати.
Сім'я, робота, заняття спортом, хоббі та багато іншого, де бракує енергії або навпаки її забагато.

І з кожним днем у нас починається спад енергії відчуття втоми.
Ми закриваємось в собі і втрачаємо цікавість до всього іншого.
Крім роботи, яка допомагає нам забути про ці проблеми.
І саме так утворюється замкнуте коло.
Я допоможу розірвати його і почати діяти!

Тому саме масаж та діагностика чакр може впливати на психоемоційний стан та енергетичні центри. Добратись до найглибших зажимів в голові та тілі!
Хіджама
Всім відомо, що кров – найважливіше «паливо» для людського тіла: вона транспортує кисень, гормони і поживні речовини до клітин організму, забезпечує терморегуляцію і підтримує водно-сольовий баланс.
Але далеко не всім відомо, що кров може застоюватися, оскільки лише частина її рухається по судинах. Решта «зберігається» у резерві (на випадок екстрених ситуацій – гіпоксії, кровотечі та ін.).
Кров, що знаходиться в нерухомості поступово втрачає якість і поглинає негативні наслідки функціонування людини (від неправильного харчування, стресів, забрудненого повітря і ін.). Кровопускання – простий метод прибрати застояну кров. Техніка ХІДЖАМИ зумовлює використання вакуумних банок. Кров, що видаляється з організму провокує стрес, який в своє чергу активує відбудовні механізми: тіло « починає виробляти нову кров» .
Існує альтернативний метод кровопускання – за допомогою п'явок. Але, на відміну від ХІДЖАМИ , така техніка має цілий перелік протипоказань, і здатна спровокувати алергічну реакцію.

Процедура кровопускання банками вирішує безліч проблем:
• Стимулює рефлекторні зони, що відповідають за певні органи в тілі. Мозок запускає процес відновлення в тканинах. Кровопускання також впливає на області мозку, що відповідають за рух, слух, сприйняття і пам'ять;
• Чистить артерії, суглоби, вени, лімфовузли (особливо, на кінцівках), а також енергетичні канали, підвищуючи запас життєвих сил. З організму видаляються окислені клітини, токсини, залишки лікарських препаратів, що накопичуються між шкірою і м'язовою тканиною. Наприклад, при артриті кровопускання допоможе видалити скупчення сечової кислоти між суглобами;
• Стимулює приплив крові в області з поганим кровообігом;
• Підвищує захисні сили організму, нормалізує гормональний баланс;
• Стимулює пара- і симпатичну нервові системи (відповідають за гнів, депресію, жорстокість, спокій, апатію і ін.), нормалізує психоемоційний фон;
• Усуває нервову напругу в тих випадках, коли вона викликана закупоркою кровеносних судин, які давили на нерви (особливо в районі голови);
• Прибирає з організму надлишкові кислоти, які можуть згущувати кров.
Вогняний масаж
Як швидко та ефективно побороти ревматизм, безсоння, зайві кілограми? Ми рекомендуємо їх спалити, в прямому сенсі цього слова. Допоможе Вам у цьому методика вогняного масажу, який проводять звичайно у нас.

Вперше методика вогняного масажу була розроблена в Тибеті, стародавніми монахами. Доведено позитивний вплив масажу при безсонні, адже після дії компонентів, які використовуються в процесі масажу, Ваше тіло розслабляється та заспокоюється. Замість того, щоб приймати заспокійливі та седативні засоби, пройдіть процедуру вогняного масажу, який крім заспокійливого ефекту, має оздоровчу дію.
Досягненню максимального релаксу сприяють різні ароматичні олії, приємна музика, настійка з лікувальних трав, та звісно, яскравий вогонь.
Якщо Ви працюєте на сидячій роботі та мало рухаєтесь, вогняний масаж допоможе уникнути неприємних наслідків. В процесі масажу розслабляються м'язи, які частіше всього «затікають» і навіть приносять біль людині. Під дією тепла відбувається розширення судин, і покращується мікроциркуляція крові та лімфи.

Нерідко, лікарі рекомендують вогняний масаж, як засіб профілактики остеохондрозу. Під час масажу тіло людини прекрасно прогрівається, а всі хвороби ідуть геть. Ви часто маєте простуду ? У Вас слабкий імунітет? Після декількох сеансів вогняного масажу Ви забудете, коли востаннє мали проблеми зі здоров'ям, адже важко знайти інший вид масажу, який за своєю оздоровчою дією здатен змагатись з вогняним масажем.
Вогонь – найсильніша зі стихій, тому не дивно, що після процедури очищується аура людини, відбувається відчутний прилив енергії та сили.
DE MASSAGE SCHOOL
Ірина Грицеляк навчає новим технікам масажу.
Стартуй у новій професії за 5 днів
Made on
Tilda