BEAUTY LUX
Даний апарат один із найпопулярніших для корекції фігури, який надасть швидкі результати!
Функції апарату, наступні:
1. Вакуумний вид масажу
2. Кавітація
3. RF-ліфтинг
4. Ліполазер
BEAUTY LUX
Вакуумний вид масажу
Вакуумно-роликовий масаж: як це працює

Апарат для вакуумного масажу вважається одним з найбільш ефективних пристроїв у боротьбі з «апельсиновою шкіркою» і для зменшення об'ємів тіла. Обладнання поєднує принципи вакуумної терапії та лімфодренажу. Завдяки цьому забезпечується виведення з організму зайвої рідини, покращення притоку крові, усунення жирових відкладень. Процедура може проводитись для різних частин тіла. Завдяки особливій формі насадки, масаж проводиться в формі пульсації. Виходить зайва рідина, запускаються процеси спалювання жиру, виводяться токсини.

Щоб зрозуміти, як працює вакуумно-роликовий масаж, треба зрозуміти принцип роботи самого обладнання. Прилад забезпечує об'ємне розминання шкіри й жирового прошарку, який підтримується вакуумною аспірацією. В тканини постачається кисень, покращується обмін речовин. В результаті шкіра оновлюється і зміцнюється, стає пружною і гладенькою. При проведенні такої процедури також зміцнюються судини, відновлюється тонус м'язів і шкіри. Крім того, вакуумний апарат для масажу може використовуватись при болях у м'язах спини, забезпечуючи чітко виражений лікувальний ефект.


BEAUTY LUX
RF-ліфтинг
Радіохвильовий ліфтинг – що це?

RF-ліфтинг або радіохвильовий ліфтинг – це інноваційний неінвазивний метод підтяжки шкіри обличчя і тіла без операції, а з застосуванням радіохвиль, які проникають в глибокі шари дерми і підшкірно-жирової клітковини. Процедура ефективна для видалення зморшок і підтяжки обвислої шкіри, при цьому абсолютно безболісна, безпечна і не вимагає анестезії.

Для підтримки молодості нашої шкіри вирішальне значення має колаген і еластин, які виробляються в організмі. На жаль, після 25 років їх виробництво починає скорочуватися, і ми помічаємо перші зморшки і легке провисання шкіри, що з часом стають більш вираженими. Радіохвильовий ліфтинг допомагає значно уповільнити цей процес.
Під час маніпуляції тепловий ефект радіохвиль активує фібробласти, які завдяки природному процесу коллагеногенезу безпечно виробляють новий колаген, й стимулює здатність шкіри самостійно виробляти еластин. Також, завдяки дії ефекту термолізу, відбувається спазм розтягнутих і пошкоджених в результаті старіння спіралей колагену, повертаючи їх у «юний» стан, що призводить до підтяжки шкіри і ефект ліфтингу помітний відразу після першої процедури.
При кожній подальшій процедурі ефект підтяжки шкірного покриву збільшується, а курс лікування дає стійкий і тривалий результат.


BEAUTY LUX
Кавітація
Кавітація - усунення жирових відкладень за допомогою звукових хвиль

Кавітація – це метод усунення жирових відкладень, заснований на впливі звукових хвиль. Її ще називають безопераційною ліпосакцією через виражений жироспалюючий ефект. За її допомоги зменшуються обсяги жирових відкладень на 1-3 сантиметри за одну процедуру.

Що таке кавітація?
Кавітація - це методика впливу на жирову тканину ультразвуковими хвилями. Її дія аналогічна ліпосакції. За допомогою процедури можна безболісно домогтися помітних результатів, опрацювати проблемні ділянки та зменшити прояви целюліту. Вона допомагає позбутися локальних жирових відкладень, не зачіпаючи інші частини тіла, скорегувати силует фігури. Процедуру вважають однією з найбільш затребуваних, адже вона дає помітний ефект вже після проведення першого сеансу.

Як це працює?
Назва методу походить від латинського "cavitas" - порожнеча. Під дією низькочастотних ультразвукових хвиль (36-43 кГц) в клітинах жирової тканини утворюються бульбашки повітря — порожнечі. Об'єднуючись, вони схлопуются, що веде до розриву клітинної оболонки та виходу вмісту до міжклітинного простору. Зі струмом лімфи вміст жирових клітин виводиться з організму природним шляхом. На відміну від схуднення, жирова тканина не зменшується в обсягах по всьому тілу, а зачіпаються лише проблемні ділянки, які опрацьовуються в ході процедури. Кавітацію від антицелюлітного масажу відрізняє повна безболісність – вона не супроводжується болем і дискомфортом. Кавітація показана людям з чутливою шкірою, а також власникам низького больового порогу.


BEAUTY LUX
Ліполазер
Лазерний ліполіз - безпечне схуднення

Лазерний ліполіз - один із сучасних, інноваційних методів апаратної косметології. Він відомий як альтернатива хірургічної ліпосакції. Підходить як для обличчя, так і для всього тіла. Після першої ж процедури ви помітите поліпшення на шкірі і зменшення об`ємів до 2 см. Важливо! Це все супроводжується без болю і синців.

Показання до застосування
Процедура відмінно справляється з целюлітом, з в'ялістю шкіри, підходить тим, у кого з'явилися розтяжки і відмінно прибирає друге підборіддя.
Виконується приладом Ліполазер, який активує жироспалюючі процеси, позбавляє від целюліту і розтяжок, шкіра при цьому підтягується.
Процес спалювання жирів схожий на природне схуднення і не носить шкоди вашому організму. Апаратом Ліполазер точково впливають на проблемні ділянки шкіри лазерними хвилями, які випромінюють холодний спектр довжиною 650-940 нм., при цьому жирова клітина починає розщеплюватися на воду, гліцерин і вільні жирні кислоти. Звільнені елементи жирової клітини починають виходити в проміжний простір і виводяться лімфосистемою в печінку. Жирові клітини при цьому значно зменшуються в об'ємі, а судини залишаються не пошкодженими і недоторканими.Made on
Tilda